Lucky Lemon is een jong en citroenfris bureau gevestigd in Gent. 

We hebben een hart voor events, nightlife, horeca & hospitality, branding, popmuziek en originele feestconcepten.

PROMOTOR

Als creatieve event promotors organiseren we jaarlijks meer dan 60 feesten in Gent, Kortrijk, Antwerpen en Brussel, waarmee we meer dan 60.000 bezoekers bereiken.
 

In onze nightlife portefeuille zitten klinkende namen zoals ICOON, HEET, Sabrina’s Feestje, This Is How We Do It, Apéro Velcro, CLUB923, Woodpop en Playground. Stuk voor stuk zijn deze feesten zeer conceptueel uitgewerkt op vlak van muziek, beleving en decoratie.

 

Daarnaast organiseren wij ook enkele festivals. 

Bermuda Festival is een gratis driedaags parkfestival in Gent dat jaarlijks bijna tienduizend bezoekers trekt.

Met Unicorn Festival in Antwerpen trekken we resoluut

de kaart van de elektronische muziek en design.

EVENT AGENCY

Wij bieden ook ondersteuning op vlak van productie, creatie, concept voor andere events, theaterproducties en  roadshows. Tevreden klanten zijn o.m. Boomtown Festival, Sony Music Belgium, Antwerp Pride, UZ Gent, Preuteleute, Maker Faire, Tools4Schools, …

Lucky Lemon is misschien voor jou het ontbrekende ingrediënt voor een succesvol evenement. 😉

EVENTLOCATIE 'GLASFABRIEK'

DE GLASFABRIEK wordt uitgebaat als een volledig zelfbedruipende, culturele event locatie die beschikbaar is voor zowel publieke, corporate of privé-evenementen. 

De glasfabriek site biedt mogelijkheden voor allerlei soorten evenementen.  Of het nu gaat om een meerdaags zakelijk festival, live acts, performance art, bruiloften, brunches, personeelsfeesten, productpresentaties of congressen.

 

Met een capaciteit van 1500 bezoekers is op ons terrein niets ondenkbaar! 

TEAM

2022-08-06-Bermuda Festival_zlogo-238.jpg

Kim Vlaminck

  • Instagram

Managing partner
kim@luckylemon.be

DSC_0210.jpg

Lieven Dermul

  • LinkedIn
  • Instagram

Managing partner
lieven@luckylemon.be

Lucky Logo Geel INSTA700.jpg

Hannah Van Poelvoorde

Graphic designer &
community manager
hannah@luckylemon.be

Lucky Logo Geel INSTA700.jpg

Yassin Badi

Event manager
yassin@luckylemon.be

Lucky Logo Geel INSTA700.jpg

Ward Dewaele

Event manager
ward@luckylemon.be

Lucky Logo Geel INSTA700.jpg

Peter Lesage

Event manager
peter@luckylemon.be

Lucky Logo Geel INSTA700.jpg

Jeroen Thienpondt

Logistiek manager
jeroen@luckylemon.be

Lucky Logo Geel INSTA700.jpg

Johan Bommerez

  • LinkedIn
  • Instagram

Concepten, communicatie &
B2B events
johan@luckylemon.be

Lucky Logo Geel INSTA700.jpg

Lot Dewaele

Office & horeca manager
lot@luckylemon.be

Lucky Logo Geel INSTA700.jpg

Arne Milissen

Horeca manager
arne@luckylemon.be